Szanowni Państwo
7.05.2026 rozpoczęły się prace rozbiórkowe na środkowym pasie jezdni ul. Bohomolca, które potrwają do około 25 maja.
W tym czasie prowadzona będzie rozbiórka istniejącej nawierzchni, wzmocnienie podłoża, a następnie odtworzenie konstrukcji drogi oraz ułożenie nowych warstw bitumicznych. Prace te docelowo poprawią komfort jazdy na tym odcinku. Na czas robót środkowy pas jezdni zostanie wyłączony z ruchu, natomiast ruch pojazdów będzie odbywał się po obu jego stronach.
Wprowadzona zostanie również zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania z ul. Reduta – nie będzie możliwości bezpośredniego skrętu w lewo. Kierowców obowiązywać będzie nakaz jazdy w prawo, z możliwością zawrócenia około 200 metrów od skrzyżowania. Żadna z relacji nie zostanie wyłączona.