Prace rozbiórkowe na środkowym pasie jezdni ul. Bohomolca

Prace rozbiórkowe na środkowym pasie jezdni ul. Bohomolca

Szanowni Państwo

7.05.2026 rozpoczęły się prace rozbiórkowe na środkowym pasie jezdni ul. Bohomolca, które potrwają do około 25 maja.

W tym czasie prowadzona będzie rozbiórka istniejącej nawierzchni, wzmocnienie podłoża, a następnie odtworzenie konstrukcji drogi oraz ułożenie nowych warstw bitumicznych. Prace te docelowo poprawią komfort jazdy na tym odcinku. Na czas robót środkowy pas jezdni zostanie wyłączony z ruchu, natomiast ruch pojazdów będzie odbywał się po obu jego stronach.

Wprowadzona zostanie również zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania z ul. Reduta – nie będzie możliwości bezpośredniego skrętu w lewo. Kierowców obowiązywać będzie nakaz jazdy w prawo, z możliwością zawrócenia około 200 metrów od skrzyżowania. Żadna z relacji nie zostanie wyłączona.