Spacery Ornitologiczne

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję spacerów ornitologicznych w ramach warsztatów przyrodniczych w naszej dzielnicy. Pierwsze z nich odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 8:30 na parku os. - Złoty Wiek. START alejka na przeciwko wejścia do fortu Batowice 48 od strony ulicy Wawelskiej.

Konsultacje WPW 2024-2027

Konsultacje WPW 2024-2027

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o planowanych konsultacjach dotyczących Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2024-2027.  W związku z powyższym w załączeniu przekazujemy komunikat o planowanych konsultacjach projektu WPW na lata 2024-2027.

Powitanie Wiosny w Mistrzejowicach

Powitanie Wiosny w Mistrzejowicach

21 marca 2024 r. dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 64 w Krakowie, uroczystym, kolorowym korowodem z Marzann i śpiewem na ustach, udały się do Parku Tysiąclecia w Nowej Hucie, by tam pożegnać zimę i powitać wiosnę.

Spokojnych i radosnych świąt wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych!

Budowa chodnika na ul. Powstańców

Budowa chodnika na ul. Powstańców

W tym tygodniu rozpocznie się kolejna inwestycja realizowana w ramach Programu budowy chodników – tym razem w dzielnicy XV Mistrzejowice. W środę, 13 marca br. drogowcy pojawią się na ul. Powstańców – obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu.

Wszystkiego Najlepszego Drogie Panie

Wszystkiego Najlepszego Drogie Panie!

Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszystkich marzeń oraz planów, zadowolenia z siebie, sukcesów, dużo szczęścia miłości i uśmiechu oraz wiele radości życiowej życzy Rada Dzielnicy XV Mistrzejowice!

Odwołanie dyżuru 4.03.2024

Szanowni Państwo, 

Informujemy, że dzisiejszy dyżur radnego Grzegorza Gila się nie odbędzie.

Spotkanie Informacyjne dnia 7.03.2024

Szanowni Państwo,

W związku z przystąpieniem do sporządzenia nowego dokumentu planu ogólnego miasta Krakowa uprzejmie informujemy, że Wydział Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa organizuje spotkanie informacyjne dla Mieszkańców Dzielnicy XV Mistrzejowice dot. sporządzenia ww. dokumentu, które odbędzie się w dniu 7 marca 2024 r. o godz. 17.00 w Teatrze Ludowym (scena warsztatowa w budynku dawnej Solarni os. Teatralne 23).

Zapraszamy do uczestnictwa!

Informacja o spotkaniu.pdf

Tu żyje się europejsko! Obchody 20-lecia Krakowa w Unii Europejskiej

Tu żyje się europejsko! Obchody 20-lecia Krakowa w Unii Europejskiej

Obchody 20-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej są okazją do podsumowania ostatnich dwóch dekad. Rozpoczynamy też cykl wydarzeń dla mieszkańców ukazujących pozytywne efekty zachodzących zmian.

Akcja Krwiodawstwa nad Zalewem Nowohuckim

Akcja Krwiodawstwa nad Zalewem Nowohuckim

Czuwaj!

Serdecznie zapraszamy wszystkich pełnoletnich mieszkańców Dzielnicy (w wieku 18 do 65 lat) do udziału w Akcji Honorowego Krwiodawstwa organizowanej przez Hufiec ZHP Kraków - Nowa Huta.