Ławka Dialogu w Mistrzejowicach

Ławka Dialogu w Mistrzejowicach

Szanowni Państwo, 

Zapraszamy na otwarte spotkanie z Prezydentem Miasta Krakowa, Aleksandrem Miszalskim, organizowane w ramach cyklu „Ławka Dialogu”.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 12 maja 2026 r. o godz. 18:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 na os. Oświecenia 30.

„Ławka Dialogu” to inicjatywa umożliwiająca mieszkańcom bezpośrednią rozmowę z Prezydentem Miasta na temat spraw ważnych dla lokalnej społeczności. Będzie to okazja do zadania pytań, przedstawienia swoich sugestii oraz podzielenia się pomysłami dotyczącymi rozwoju dzielnicy.

Serdecznie zapraszamy do udziału.