Targi Pracy i Przedsiębiorczości - Majówka z pracą

Targi Pracy i Przedsiębiorczości - Majówka z pracą

"Targi Pracy i Przedsiębiorczości — Majówka z pracą” odbędą się 22 maja 2024 roku. To ważne wydarzenie, które zostało stałym punktem w kalendarzu zawodowym Krakowa.

Szukasz pracy, nowych możliwości zawodowych lub chcesz rozpocząć własny biznes? Zastanawiasz się, jak rozwinąć swoją karierę? A może po prostu pragniesz zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć swoje kompetencje? Bez względu na Twoje cele zawodowe Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą" są idealnym miejscem dla Ciebie!

22 maja zapraszamy Cię do TAURON Areny w Krakowie na wydarzenie, które może zmienić Twoje życie zawodowe. Targi Pracy i Przedsiębiorczości to nie tylko okazja do znalezienia wymarzonej pracy, ale także możliwość nawiązania kontaktów z wiodącymi firmami w Krakowie oraz konsultacji z ekspertami ds. kariery zawodowej. Podczas „Majówki z pracą" będziesz miał okazję uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach. Warsztaty tematyczne, prezentacje firm oraz konsultacje z doradcami zawodowymi to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie podczas tego wyjątkowego dnia.
Targi Pracy organizowane przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa to wyjątkowa okazja do uzyskania wielu cennych informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy.

Nie przegap okazji, aby uczestniczyć w tym inspirującym wydarzeniu! Wstęp jest bezpłatny, wystarczy pojawić się 22 maja w godzinach od 9.00 do 16.00 na hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków.

Poniżej Harmonogram oraz informacja o tematach warsztatów:

Harmonogram.pdf

Tematy warsztatów.pdf

Dodatkowo zapraszamy na stronę internetową Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących wydarzenia.

Strona internetowa Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie