Ferie na lodowisku 2024

Ferie na lodowisku 2024

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi do lat 12, młodzież oraz osoby objęte programami: Krakowska Karta Rodzinna 3+ i Kraków dla Rodziny „N” w okresie ferii zimowych tj. od 12 lutego do 25 lutego 2024 r. na plenerowe lodowisko zewnętrzne przy TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.  

Zima z Krakowską Kartą Rodzinną

Zima z Krakowską Kartą Rodzinną

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie ferii zimowych, tj., od dnia 12 lutego do 25 lutego 2024 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+ - bezpłatne i ulgowe bilety w wskazanych poniżej miejscach.

VIII Przegląd Artystyczny Przedszkoli z Dzielnicy XV Mistrzejowice

VIII Przegląd Artystyczny Przedszkoli z Dzielnicy XV Mistrzejowice „Na świąteczną nutę- Hej, kolęda, kolęda!"

W dniu 11 stycznia 2024 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. A. Bursy, os. Tysiąclecia 15, odbył się VIII Przegląd Artystyczny Przedszkoli z Dzielnicy XV Mistrzejowice ,,Na świąteczną nutę – Hej kolęda, kolęda!”. Organizatorem wydarzenia było Samorządowe Przedszkole nr 64 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 5. Sponsorem nagród była Rada Dzielnicy XV - Mistrzejowice, która również objęła przegląd honorowym patronatem.

Otwarte konkursy ofert na prowadzenie Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3

Informacja o ogłoszeniu dwóch otwartych konkursów ofert na realizację w formie powierzenia zadania publicznego pn. „Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3”, w zakresie działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka.

Tramwaj do Mistrzejowic

Tramwaj do Mistrzejowic - zmiany w obowiązującej czasowej organizacji ruchu.

Od 11 stycznia wprowadzone zostaną pewne zmiany w obowiązującej czasowej organizacji ruchu

Czego będą dotyczyć?

Konkurs dla Spółdzielni i Wspólnot mieszkaniowych

Szanowni Państwo,

Pragniemy przypomnieć, że zbliża się termin przesyłania zgłoszeń do konkursu dla Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych. Jeszcze tylko do 15 stycznia br. czekamy na zgłoszenia do pierwszej edycji konkursu ekologicznego "SEGREGUJEMY WSPÓLNIE".