Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
Wydarzenia

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


thumb thumb thumb thumb
Sportowy Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 177

Dnia 13.06.2013 na terenie ogrodu Samorządowego Przedszkola nr 177 na os. Kombatantów 13 odbył się Sportowy Piknik Rodzinny. Organizatorzy: Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna oraz personel przedszkola zapewnili wszystkim uczestnikom moc atrakcji i świetną zabawę.
16 czerwca 2013


  • 2539 czytań
Lato w szkole i w MDKach

Zapraszamy do lektury listy Prezydent Miasta Krakowa Pani Anny Okońskiej Walkowicz w sprawie tegorocznych wakacji. List ten skierowany jest do rodziców, dzieci i młodzieży krakowskich szkół.
13 czerwca 2013


  • 1801 czytań
Relacja z "Bitwy o Mistrzejowice"

Zapraszamy do zapoznania się z relacją tekstową z zawodów skateboardych "Bitwa o Mistrzejowice", których współorganizatorem była oczywiście Rada Dzielnicy XV. Relacje tekstową można przeczytać pod tym linkiiem -> kliknij tutaj, natomiast video można obejrzeć pod tym -> kliknij tutaj.
12 czerwca 2013


Rycerski Dzień Dziecka

W dniu 4 czerwca w budynku Gimnazjum nr 37 odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Rade Dzielnicy XV Mistrzejowice. Beneficjentami zabawy były przedszkolaki z naszej dzielnicy Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z tego iście rycerskiego wydarzenia --> kliknij tutaj
6 czerwiec 2013


Piraci w Mistrzejowicach

Impreza plenerowa "Majówka Mistrzejowicka" już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń dzielnicy XV. Tym razem miała ona miejsce w niedziele, 26 maja w Parku Tysiąclecia. Co ważne, było to jedno z pierwszych od wielu lat przedsięwzięć, które odbyło się właśnie w tym miejscu.
4 czerwiec 2013


  • 1956 czytań
Tony Hawk w Mistrzejowicach

Kim jest Tony Hawk? Dla niezaznajomionych informujemy, że najsłynniejszym skaterem świata. Gdzie był ostatnio? Na wyścigu Gumball 3000 w Polsce. Jednak dla nas ważniejsze jest to, że przy okazji przetestował nasz skatepark w Mistrzejowicach. O wizycie legendy deskorolki można przeczytać tutaj ---> kliknij.
31 maj 2013


"Bitwa o Mistrzejowice" już w sobotę

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na "Bitwę o Mistrzejowice" na Skate Parku na Plantach Mistrzejowickich. Zawody skateboardowe odbędą się już 2 czerwca, a ich rozpoczęcie zaplanowane zostało na godzinę 12:00. Z pewnością podobnie jak w zeszłym roku będzie można podziwiać znakomite występy zawodników i akrobacje na najwyższym poziomie.
29 maja 2013


  • 1982 czytań
Czerwiec w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Przedstawiamy program Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na nadchodzący miesiąc. W czerwcu 2013 roku zostały przygotowane dla Państwa wiele ciekawych propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
29 maja 2013


  • 1839 czytań
Informacja

Na terenie miasta Krakowa na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa jest wykonywana kompleksowa modernizacja mapy zasadniczej i operatu ewidencji gruntów i budynków. Teren objęty modernizacją obejmuje jednostkę ewidencyjną Nowa Huta obręb nr 1 - to obszar ograniczony od północy granicą miasta Krakowa, od zachodu wschodnią granicą cmentarza Batowickiego, od strony południowej przebiega częściowo po terenie osiedli mieszkaniowych: Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów.
29 maja 2013


  • 1977 czytań
ZAPRASZAMY