Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Narodowa Loteria Paragonowa


Wernisaż w Klubie Mirage
kultura


Obowiązkowa deratyzacja

Zarząd i Rada Dzielnicy XV

informuje i przypomina właścicielom nieruchomości położonym na jej terenie o obowiązku przeprowadzenia jesiennej deratyzacji w terminie

od 15 października do 15 listopada 2015 roku.


Komunikat
aktualności

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii

Zawiadamia, że na terenie Województwa Małopolskiego w dniach 23 września do 2 października zostanie przeprowadzona akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

W okresie szczepienia oraz 14 dni po zrzuceniu szczepionki zaleca się nie wypuszczać bez opieki zwierząt domowych oraz nie dotykać szczepionki w przypadku jej znalezienia.


Koncert Misterzejowicki
kultura


Pożegnanie lata


Projekty uchwał na XIII Sesję Rady Dzielnicy
projekty uchwał

Przedstawiamy projekt porządku obrad oraz projekty uchwał na XIII Sesję Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice, która odbędzie się 24 września 2015 roku o godzinie 17:00 w siedzibie Rady Dzielnicy.
Projekt porządku obrad ==> link
Projekty uchwał ==> 84 85 86 87 88 89 + zał. 90 91 92 93 94 95
15 września 2015 


Akcja prozdrowotna
zdrowie


Festiwal Nowa Huta Alternative
kultura


Rowerowe wycieczki edukacyjne
wycieczki

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się, jak bezpiecznie i przyjemnie podróżować na rowerze w Krakowie, na kolejne Velo-wycieczki rowerowe!

W ostatnich latach w Krakowie powstało wiele rozwiązań mających ułatwić sprawne i bezpieczne przemieszczanie się rowerzystów po mieście, takich jak: kontrapasy, śluzy rowerowe, pasy filtrujące, pasy dla rowerów, strefy uspokojonego ruchu. Jeśli nie wiesz, gdzie możesz spotkać takie rozwiązania i jak należy z nich korzystać, nasza wycieczka jest stworzona z myślą o Tobie! Ponadto, jeśli chcesz poznać m.in.: przepisy ruchu drogowego dotyczące rowerzystów, w tym zasady ruchu w ruchu ogólnym, 
kwestie pierwszeństwa w obrębie przejazdu dla rowerów, na ciągach pieszo – rowerowych i skrzyżowaniach równorzędnych, zasady ruchu wokół i 

po Rynku Głównym oraz jazdy po ulicach z torowiskiem...i wiele, wiele więcej – zapraszamy serdecznie na nasze Velo-wycieczki!


  • 1003 czytań
44. Nowa Huta. Dlaczego nie?!
kultura


Zmiany KMK

Linia nr 139 zostanie skierowana przez Mistrzejowice ulicami Bohomolca, Jancarza i Srebrnych Orłów. Zmiana ma na celu zwiększenie oferty komunikacyjnej dla mieszkańców Mistrzejowic poprzez zapewnienie połączeń bezpośrednich z jednej strony z ciągiem alei 29 Listopada, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, ul. Czarnowiejskiej i dalej do Mydlnik, a z drugiej strony do Kombinatu. Jednocześnie linia nr 439 zostanie skierowana al. Andersa i ul. Dąbrowskiej do pętli Czyżyny Dworzec. Zwiększy to ofertę bezpośrednich połączeń z zachodniego odcinka al. Andersa oraz zapewni bezpośrednie połączenie ul. Dąbrowskiej ze śródmieściem. Obie linie będą kursowały w okolicach godz. 7 z częstotliwością zwiększoną do 10 minut.


Działania NhBPSpotkanie konsultacyjne

Biuro Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa

Zaprasza

zainteresowanych mieszkańców na spotkanie w celu zapoznania się ze wstępną koncepcją miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

"Mistrzejowice - Ks. Jancarza"

1 września (wtorek), godz. 17

Młodzieżowy Dom Kultury - Sala Teatralna

os. Tysiąclecia 15


Projekty uchwał na XII Sesję Rady Dzielnicy
projekty uchwał

Przedstawiamy projekt porządku obrad oraz projekty uchwał na XII Sesję Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice, która odbędzie się 27 sierpnia 2015 roku o godzinie 17:00 w siedzibie Rady Dzielnicy.
Projekt porządku obrad ==> link
Projekty uchwał ==> 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84
18 sierpnia 2015