Wydarzenia

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb

„Fragment projektu planu Parku Reduta (część południowo-wschodnia)”

Fragment projektu Parku - udostępniony na prośbę i wniosek przewodniczącego Komisji Infrastruktury Komunalnej i Planowania Przestrzennego Rady Dzielnicy XV Pana Piotr Żołyniaka, przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie ( piotrzolyniak.krakow@gmail.com )

Obrazy newsów: mapa.jpgPrzystanek Mistrzejowice

Spotkanie fanów muzyki, Kraków 2017

Obrazy newsów: bursa.jpg

 

21 października 2017 (sobota)

sala Teatru SCENA „i” w MDK im. A. Bursy

 

Szósta edycja przeglądu muzycznego od poezji śpiewanej po heavy metal, realizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy z inicjatywy i dzięki finansowemu wsparciu Rady Dzielnicy XV MISTRZEJOWICE wzbogacająca kulturalną ofertę dla młodzieży. 58 czytań

Szczepionka dla lisów

Komunikat

 Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Krakowie

 

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że w dniach od 21 do 30 września 2017 r. na terenie województwa małopolskiego zostanie przeprowadzona akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Szczepienie lisów będzie wykonane za pomocą przynęt zawierających szczepionkę doustną, która zostanie zrzucona w wyżej wymienionym okresie z samolotów oraz wyłożona ręcznie.47 czytań

Alosza Awdiejew

Obrazy newsów: alosza.jpgZapraszamy na koncert Aloszy Awdiejewa z zespołem do sali teatru SCENY "i" w Młodzieżowym Domu Kultury im. Andrzeja Bursy w Krakowie (Mistrzejowice), godzina 18:00. Wstęp bezpłatny!

Impreza w ramach jubileuszu 50-lecia osiedli mistrzejowickich. Pierwotnie koncert zaplanowany był na 24 września w Parku Tysiąclecia, ale w związku z deszczem został przełożony na 1 października.

Zapraszamy!Odwołano imprezę

Szanowni Mieszkańcy Mistrzejowic.
Z przykrością informujemy 😔😞, że w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi 💦, dzisiejsza część imprezy - tj. sobota (23-09-2017) - mająca odbyć się na terenie Plant Mistrzejowickich zostaje odwołana 😞. W dniu jutrzejszym druga część imprezy w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych 💦odbędzie się w budynku Młodzieżowego Domu Kultury im. Andrzeja Bursy os. Tysiąclecia 15 🍰🎂.