Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
Wydarzenia

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


thumb thumb thumb thumb
V Senioralia w Krakowie
strefa seniora

Senioralia 2018

Dzień  Otwarty CASów – 8 czerwca 2018

 

Lp

Dzielnica

Nazwa i lokalizacja CASu

Zapraszamy

w godzinach

1

I

Stare Miasto

CAS Senior w Centrum

ul. Berka Joselewicza 28

10.oo – 14.oo

2

I

Stare Miasto

CAS Stowarzyszenia Dobrej Nadziei

ul. Batorego 3/5

9.oo – 13.oo

3

I

Stare Miasto

CAS Siemacha Długa

ul. Długa 42

9.oo – 13.oo

4

II

Grzegórzki

CAS przy Parafii św. Kazimierza

ul. Bobrowskiego 6

10.oo – 12.oo

5

II

Grzegórzki

CAS Dojrzały Smak Życia

ul. Rzeźnicza 2a

10.oo – 13.oo

6

III

Prądnik Czerwony

CAS Miechowity

ul. Miechowity 6

8.oo – 12.oo

7

III

Prądnik Czerwony

CAS Uskrzydlona Wieczysta

ul.Chałupnika 16

10.oo – 12.oo

8

IV

Prądnik Biały

CAS Prądnik Biały

ul. Pachońskiego 8

9.oo – 13.oo

9

IV

Prądnik Biały

CAS Uskrzydlone Centrum

ul. Rusznikarska 14/16

10.oo – 12.oo

10

IV

Prądnik Biały

CAS Nie Dzieli Nas Wiek

ul. Weissa 8/21

10.oo – 12.oo

 

11

V

Krowodrza

CAS Aktywny Senior -Optymista

ul. Sienkiewicza 2a

10.oo – 12.oo

12

V

Krowodrza

CAS Srebrzysta Krowodrza

ul. Reymonta 18

11.oo – 13.oo

13

VI

Bronowice

CAS Źródło

ul. Bandkiego 19

13.oo – 16.oo

14

VI

Bronowice

CAS Bronowice

ul. Na Błonie 15B

10.oo – 14.oo

15

VIII

Dębniki

CAS Kolna

ul. Kolna 2

9.oo – 13.oo

16

VIII

Dębniki

CAS Lemon

ul. Ludwinowska 11

10.oo – 12.oo

17

XI

Podgórze Duchackie

CAS Kurdwanów

ul.Witosa 39

10.oo – 14.oo

18

XI

Podgórze Duchackie

CAS Siemacha Bonarka

ul.Kamieńskiego 11

9.oo – 13.oo

19

XII

Bieżanów- Prokocim

CAS 117

ul. Kurczaba 15

13.oo – 17.oo

20

XIII

Podgórze

CAS Żeglarz

ul. Kozia 22

10.oo – 13.oo

21

XIII

Podgórze

CAS Srebrzyste Podgórze

ul.Krasickiego 34

 

10.oo – 14.oo

 

Lp

Dzielnica

Nazwa i lokalizacja CASu

Zapraszamy

w godzinach

22

XIII Podgórze/

II Grzegórzki

CAS  Zabłocie- Grzegórzki

ul. Daszyńskiego 16

 

10.oo – 14.oo

23

XIV

Czyżyny

CAS Młodzi Duchem

os.Dywizjonu 303 66

14.oo – 17.oo

24

XV

Mistrzejowice

CAS Siódemka Centrum

os. Oświecenia 7/1a

8.3o – 13.oo

25

XVI

Bieńczyce

CAS Bieńczyce

os.Złotej Jesieni 16

14.3o – 18.3o

26

XVIII

Nowa Huta

CAS Nowe Centrum Aktywności Seniorów

os.Zielone 22

9.3o – 13.3o

27

XVIII

Nowa Huta

CAS Fruwająca Ryba

os. Na Skarpie 35

10.oo – 14.oo

28

XVIII

Nowa Huta

CAS Siemacha Ptaszyckiego

ul.Ptaszyckiego 6

9.oo – 13.oo