Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Zamknięcie ul. Wiślickiej

Z powodu remontu nawierzchni, została zamknięta ul. Wiślicka na odcinku od ul. Czaplickiego do ul. Bora Komorowskiego. Utrudnienia potrwają do 15 lipca. W związku z tym MPK wprowadziło tymczasowe trasy objazdowe dla autobusów 123, 159, 178 i 611.

Linia 123: Na odcinku od przystanku Os. Strusia doprzystanku Łęczycka autobusy będą jechać w obu kierunkach po trasie objazdowej: al. Andersa – Okulickiego – Czaplickiego i od skrzyżowaniaCzaplickiego / Wiślicka (na wysokości stacji paliwLotos) wracają na swoja trasę.

Uwaga! W czasie remontu przystanek Wiślicka będzie NIECZYNNY (w obu kierunkach).

Linie 159, 178, 611: Na odcinku od skrzyżowania al. Bora-Komorowskiego / Stella-Sawickiego / Wiślicka (węzeł przystankowy Wiślicka) doprzystanku Łęczycka autobusy będą jechać w obu kierunkach po trasie objazdowej: ul. Okulickiego – Czaplickiego i od skrzyżowania Czaplickiego / Wiślicka (na wysokości stacji paliw Lotoswracają na swoje trasy.

Uwaga! Przystanek Wiślicka w kierunku Os. Piastów i Mistrzejowic zostanie tymczasowo przeniesiony na przystanek jak dla linii np. 152, 172, 502 w kierunku DH Wanda.

Ważne! Remont nawierzchni będzie także prowadzony na odcinku od ul. Czaplickiego do ul. Jancarza, ale w tym przypadku będą tylko zawężenia, nie przewiduje się zamknięcia ulicy na tym odcinku. Termin wykonania prac także do 15 lipca.