Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


III edycja Bitwy o Mistrzejowice

W ubiegłą sobotę Skate Park na terenie Plant Mistrzejowickich gościł uczestników III edycji Bitwy o Mistrzejowice. Jak, co roku bitwa ma trzy odsłony tj. zawody w jeździe na deskorolce, BMX-ach oraz jazda na rolkach.

Pierwszy etap tegorocznej "Bitwy o Mistrzejowice" przerósł nasze oczekiwania. Prawie 50 zawodników, mega poziom i goście z różnych stron, nie tylko Polski spowodowały, że sobotnia edycja imprezy na długo pozostanie nam w pamięci. Obecni na zawodach mieszkańcy z podziwem oglądali wspaniałe, a zarazem wymagające wielkiej odwagi tzw. best trick-i. Duże zadowolenie wśród uczestników wywołała przekazana przez przewodniczącego Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice Piotra Serafina informacja, że jest po rozmowach z Prezydentem Miasta Jackiem Majchrowskim zgodnie, z którą do końca tego roku plaza będzie rozbudowana. W tym celu dzielnica przeznacza 150 tys. zł, zaś drugie tyle Prezydent Miasta Krakowa.

Zapraszamy na kolejne dwie odsłony, które odbędą się 17 i 18 maja tj. w sobotę i niedzielę w godz. 12-18. Poniżej podajemy nazwiska trzech najlepszych deskorolkowców, którzy w oczach profesjonalnego jury oraz licznych obserwatorów zaprezentowali najwyższy poziom umiejętności.

1. Riso Tury (Koszyce, Słowacja)
2. Przemek Wardęga (Kraków)
3. Andrzej Podsiadło (Zakopane)

Best Trick na wallu:
Maciek Majka i Dudson.

Sponsorami imprezy byli.

Rada Dzielnicy XV, TurbokolorSkate or DieLocals SkateboardsTechramps, Board Thing - wielkie dzięki za wsparcie !!!

Dźwięk muzykę i oczywiście energię zapewnił nam Red Bull.

Wiesław Zając