Rada Dzielnicy XV - Kraków Mistrzejowice
slide01 slide02 slide03 slide04
WYDARZENIA

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Wydarzenia Klubu Mirage

19.02. GODZ. 11.30, JESTEM BEZPIECZNY W DOMU
Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26). Spotkanie dla przedszkolaków prowadzone wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w ramach cyklu Bezpieczny przedszkolak.
Na zajęciach dzieci dowiedzą się, czy można wkładać śrubokręt do kontaktu w ścianie, co się dzieje, gdy dziecko puszcza statki w wannie i nie zakręci kranu lub gdy stojąc na stołku wygląda przez otwarte okno.
Takie oraz inne praktyczne wiadomości zdobędą najmłodsi podczas zabaw edukacyjnych, tak by potem móc z nich korzystać przez całe życie.
Wstęp wolny.
 
20.02. GODZ. 12.00, JAK CHORUJE ELEMELEK, JAK GO LECZĄ PRZYJACIELE
Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26). Kolejne spotkanie dla przedszkolaków w ramach cyklu Zaczarowana biblioteka. Zajęcia zawierają elementy dramy i ćwiczeń oddechowych, a polegają na czytaniu i analizie bajek.
Bajki poddane zostaną analizie w formie zabaw ruchowych, plastycznych i muzycznych.  Współorganizatorem cyklu jest Nowohucka Biblioteka Publiczna.
Wstęp wolny.
 
20.02. GODZ. 16.00, KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA TWARZY
Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26). Spotkanie dla Pań z konsultantkami kosmetycznymi w ramach cyklu Akademia Zdrowia i Urody.
Tym razem uczestniczki spotkania dowiedzą się, jakie zabiegi należy stosować w codziennej pielęgnacji, aby zachować piękny i zdrowy wygląd skóry. Ponadto przewidziano prezentację zabiegów na twarz, a także porady indywidualne oraz kiermasz kosmetyków.
Wstęp wolny.