Wydarzenia

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Pomoc dla Emila

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Nasza gazetka

Kliknij na zdjęcie, aby pobrać

format pdfPrezentujemy nowy numer pisma Rady Dzielnicy XV - "Piętnastka". W numerze m.in. wywiady z nowymi radnymi miasta, 25-lecie dzielnic oraz wydarzenia wakacyjne w Mistrzejowicach. Zapraszamy do lektury!

Facebook

PolecamyRemont skrzyżowania Wiślicka/Bora

W najbliższy weekend zostanie przeprowadzony remont nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Bora-Komorowskiego – Andersa – Wiślicka - Okulickiego. Prace potrwają od piątku (23.09) od godz. 20 do poniedziałku (26.09) do godz. 6:00. 

Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie. Aby utrudnienia trwały jak najkrócej prace będą postępować w najszybszym możliwym tempie, co oznacza że organizacja ruchu będzie zmieniana bardzo dynamicznie. W przypadku gdyby warunki pogodowe nie pozwalały na prowadzenie prac, remont zostanie przesunięty na kolejny weekend.Projekty uchwał na XXV Sesję Rady Dzielnicy

Przedstawiamy projekt porządku obrad oraz projekty uchwał na XXV Sesję Rady Dzielnicy XV Mistrzejowice, która odbędzie się 29 września 2016 roku o godzinie 17:00 w siedzibie Rady Dzielnicy.
Projekt porządku obrad ==> link
Projekty uchwał ==> 166 167 168 169 170 171 +zał. 172 173
20 września 2016Plan dla obszaru Mistrzejowice-Południe

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA
z dnia 16 września 2016 r.
o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru "MISTRZEJOWICE - POŁUDNIE"

Termin składania wniosków do dnia 31 października 2016 r.

Więcej informacji pod linkiem.Pożegnanie Lata 2016

Rada i Zarząd Dzielnicy XV Mistrzejowicie serdecznie zaprasza na tegoroczne Pożegnanie Lata pod hasłem "Z TYM MISIEM" 25 września (niedziela) od 15 do 21.30. W programie wiele atrakcji, w tym rodzinne gry terenowe, czy kino plenerowe. Szczegóły wydarzenia znajdują się na plakacie obok. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców!Bezpłatne szczepienia